Місія SubQuery — зробити децентралізовані дані більш доступними.

Ми трансформуємо та впорядковуємо дані з проектів Polkadot і Substrate, а потім надаємо ці дані розробникам для використання для широкого кола проектів (гаманці, провідники, користувацькі ланцюжки або будь-який інший dApp).

Усім відомо, що основною слабкістю даних блокчейну є те, що обробка…

SubQuery, провідне рішення для індексації даних у Polkadot, з гордістю повідомляє, що запуск мережі SubQuery відбудеться на парачейні Acala. SubQuery і токен SQT також мають на меті стати першим зовнішнім додатком і маркером, які будуть запущені з Acala.

Оскільки на початку 2022 року розвиток мережі SubQuery прискорюється, випереджаючи нашу загальнодоступну…

Hello everyone, today I want to discuss the crowdlan of a very promising project in my opinion “ Bit.Counnrty” Now I will tell you the basic information and my personal observations.

Bit.Country & Metaverse.Network is a platform & blockchain ecosystem for user-created metaverses, games, and dApps.Community owners, influencers, KOLs, and individuals can launch their own metaverses for their members, fans, followers, families, and friends.All …

Hello everyone, and now I want to tell you about a very interesting project called Kintsugi.

Kintsugi’s kBTC brings radically open Bitcoin to Kusama to kickstart liquidity for parachains like Karura, Shiden and Moonriver. Kintsugi is interBTC’s canary network, an experiment with real economic value deployed on Kusama. …

Ми раді повідомити про технічну інтеграцію з Moonbeam. Наші інженерні команди співпрацюватимуть для розгортання dTrade на розумних контрактах Moonbeam та піддонах виконання.

Використовуючи технічні нововведення на Moonbeam, dTrade запропонує торговцям швидкий та простий користувальницький досвід та розширений асортимент продукції.

Оскільки Polkadot — це протокол рівня-0, що забезпечує спільну безпеку PoS…

Схвалення оновлення v0.9.1 на Kusama вводить у мережу функціонал Crowdloan. Грошовий кредит — це механізм фінансування, який дозволяє власникам KSM підтримувати проект, блокуючи свої токени до кінця оренди слота. Проект парачейну може використовувати ці маркери для оплати слоту для парачейна в мережі протягом усього терміну оренди, після чого оригінальні токени…

Edik Sargosh

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store